So8553012 | Dragonflies Pillow, Ochre - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8553012 |
| Pattern Name | Dragonflies Pillow |
| Collection | A Country Life Ii |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 36% VISCOSE, 64% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Yellow |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So8553012 | Dragonflies Pillow, Ochre - Schumacher Pillows
So8553012 | Dragonflies Pillow, Ochre - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8553012 |
| Pattern Name | Dragonflies Pillow |
| Collection | A Country Life Ii |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 36% VISCOSE, 64% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Yellow |
Original: $416.50
-65%$416.50
$145.77Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8553012 |
| Pattern Name | Dragonflies Pillow |
| Collection | A Country Life Ii |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 36% VISCOSE, 64% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Yellow |





















