So7553616 | Barlow Bolster Pillow, Cameo - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO7553616 |
| Pattern Name | Barlow Bolster Pillow |
| Collection | New Traditional |
| Width | 21" (53CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





So7553616 | Barlow Bolster Pillow, Cameo - Schumacher Pillows
So7553616 | Barlow Bolster Pillow, Cameo - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO7553616 |
| Pattern Name | Barlow Bolster Pillow |
| Collection | New Traditional |
| Width | 21" (53CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
Original: $469.00
-65%$469.00
$164.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO7553616 |
| Pattern Name | Barlow Bolster Pillow |
| Collection | New Traditional |
| Width | 21" (53CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |





















