So8030407 | Nils Plaid Linen Pillow, Lichen - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8030407 |
| Pattern Name | Nils Plaid Linen Pillow |
| Collection | A Country Life Ii |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So8030407 | Nils Plaid Linen Pillow, Lichen - Schumacher Pillows
So8030407 | Nils Plaid Linen Pillow, Lichen - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8030407 |
| Pattern Name | Nils Plaid Linen Pillow |
| Collection | A Country Life Ii |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
Original: $409.50
-65%$409.50
$143.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8030407 |
| Pattern Name | Nils Plaid Linen Pillow |
| Collection | A Country Life Ii |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |





















