So18059412 | Mathis Ticking Stripe, Flax - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18059412 |
| Pattern Name | Mathis Ticking Stripe |
| Collection | A Country Life Ii |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 5% RAYON, 47% LINEN, 48% HEMP |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So18059412 | Mathis Ticking Stripe, Flax - Schumacher Pillows
So18059412 | Mathis Ticking Stripe, Flax - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18059412 |
| Pattern Name | Mathis Ticking Stripe |
| Collection | A Country Life Ii |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 5% RAYON, 47% LINEN, 48% HEMP |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
Original: $434.00
-65%$434.00
$151.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18059412 |
| Pattern Name | Mathis Ticking Stripe |
| Collection | A Country Life Ii |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 5% RAYON, 47% LINEN, 48% HEMP |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |





















