So8567103 | Tasmin Embroidery, Soft Blue - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8567103 |
| Pattern Name | Tasmin Embroidery |
| Collection | New Traditional |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 27% POLYESTER, 44% LINEN, 29% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



So8567103 | Tasmin Embroidery, Soft Blue - Schumacher Pillows
So8567103 | Tasmin Embroidery, Soft Blue - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8567103 |
| Pattern Name | Tasmin Embroidery |
| Collection | New Traditional |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 27% POLYESTER, 44% LINEN, 29% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Original: $399.00
-65%$399.00
$139.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8567103 |
| Pattern Name | Tasmin Embroidery |
| Collection | New Traditional |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 27% POLYESTER, 44% LINEN, 29% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |





















