So853700203 | Flemish Tapestry Pillow, Vert - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO853700203 |
| Pattern Name | Flemish Tapestry Pillow |
| Collection | Schumacher Masterpiece |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 50% LINEN, 50% Cotton |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

So853700203 | Flemish Tapestry Pillow, Vert - Schumacher Pillows
So853700203 | Flemish Tapestry Pillow, Vert - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO853700203 |
| Pattern Name | Flemish Tapestry Pillow |
| Collection | Schumacher Masterpiece |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 50% LINEN, 50% Cotton |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
Original: $434.00
-65%$434.00
$151.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO853700203 |
| Pattern Name | Flemish Tapestry Pillow |
| Collection | Schumacher Masterpiece |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 50% LINEN, 50% Cotton |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |






















