So8561006 | Ridgeline Pillow, Buff - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8561006 |
| Pattern Name | Ridgeline Pillow |
| Collection | Luxe Lodge |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 10% LINEN, 5% POLYESTER, 24% VISCOSE, 61% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So8561006 | Ridgeline Pillow, Buff - Schumacher Pillows
So8561006 | Ridgeline Pillow, Buff - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8561006 |
| Pattern Name | Ridgeline Pillow |
| Collection | Luxe Lodge |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 10% LINEN, 5% POLYESTER, 24% VISCOSE, 61% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
Original: $392.00
-65%$392.00
$137.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8561006 |
| Pattern Name | Ridgeline Pillow |
| Collection | Luxe Lodge |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 10% LINEN, 5% POLYESTER, 24% VISCOSE, 61% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |





















