So8564004 | Lorene Pillow, Leaf - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8564004 |
| Pattern Name | Lorene Pillow |
| Collection | New Traditional |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 19% POLYESTER, 81% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




So8564004 | Lorene Pillow, Leaf - Schumacher Pillows
So8564004 | Lorene Pillow, Leaf - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8564004 |
| Pattern Name | Lorene Pillow |
| Collection | New Traditional |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 19% POLYESTER, 81% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8564004 |
| Pattern Name | Lorene Pillow |
| Collection | New Traditional |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 19% POLYESTER, 81% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |





















