So0002703 | Graphic Blocks Needlepoint Pillow, Multi - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO0002703 |
| Pattern Name | Graphic Blocks Needlepoint Pillow |
| Collection | Cristina Buckley |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 50% WOOL, 50% Cotton |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Multi Color |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




So0002703 | Graphic Blocks Needlepoint Pillow, Multi - Schumacher Pillows
So0002703 | Graphic Blocks Needlepoint Pillow, Multi - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO0002703 |
| Pattern Name | Graphic Blocks Needlepoint Pillow |
| Collection | Cristina Buckley |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 50% WOOL, 50% Cotton |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Multi Color |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO0002703 |
| Pattern Name | Graphic Blocks Needlepoint Pillow |
| Collection | Cristina Buckley |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 50% WOOL, 50% Cotton |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Multi Color |























