So0002803 | Liberté Pillow, Chartreuse - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO0002803 |
| Pattern Name | Liberté Pillow |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 8% ACRYLIC, 41% COTTON, 52% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Multi Color |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




So0002803 | Liberté Pillow, Chartreuse - Schumacher Pillows
So0002803 | Liberté Pillow, Chartreuse - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO0002803 |
| Pattern Name | Liberté Pillow |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 8% ACRYLIC, 41% COTTON, 52% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Multi Color |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO0002803 |
| Pattern Name | Liberté Pillow |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 8% ACRYLIC, 41% COTTON, 52% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Multi Color |























