So18059013 | Mathis Ticking Stripe Pillow, Sky - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18059013 |
| Pattern Name | Mathis Ticking Stripe Pillow |
| Collection | New Traditional: Provençal |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 47% LINEN, 48% HEMP, 5% RAYON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




So18059013 | Mathis Ticking Stripe Pillow, Sky - Schumacher Pillows
So18059013 | Mathis Ticking Stripe Pillow, Sky - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18059013 |
| Pattern Name | Mathis Ticking Stripe Pillow |
| Collection | New Traditional: Provençal |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 47% LINEN, 48% HEMP, 5% RAYON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Original: $469.00
-65%$469.00
$164.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18059013 |
| Pattern Name | Mathis Ticking Stripe Pillow |
| Collection | New Traditional: Provençal |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 47% LINEN, 48% HEMP, 5% RAYON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |























