So18085206 | Canopy Pillow, Terracotta - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18085206 |
| Pattern Name | Canopy Pillow |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Orange |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




So18085206 | Canopy Pillow, Terracotta - Schumacher Pillows
So18085206 | Canopy Pillow, Terracotta - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18085206 |
| Pattern Name | Canopy Pillow |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Orange |
Original: $574.00
-65%$574.00
$200.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18085206 |
| Pattern Name | Canopy Pillow |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Orange |























