So18194203 | Lucie Pillow, Clay & Blue - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18194203 |
| Pattern Name | Lucie Pillow |
| Collection | Domino Effect |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



So18194203 | Lucie Pillow, Clay & Blue - Schumacher Pillows
So18194203 | Lucie Pillow, Clay & Blue - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18194203 |
| Pattern Name | Lucie Pillow |
| Collection | Domino Effect |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Blue |
Original: $287.00
-65%$287.00
$100.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18194203 |
| Pattern Name | Lucie Pillow |
| Collection | Domino Effect |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Blue |























