So18244104 | Blixen Velvet Pillow, Safari - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18244104 |
| Pattern Name | Blixen Velvet Pillow |
| Collection | Cut & Patterned Velvets |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



So18244104 | Blixen Velvet Pillow, Safari - Schumacher Pillows
So18244104 | Blixen Velvet Pillow, Safari - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18244104 |
| Pattern Name | Blixen Velvet Pillow |
| Collection | Cut & Patterned Velvets |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
Original: $381.50
-65%$381.50
$133.53Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18244104 |
| Pattern Name | Blixen Velvet Pillow |
| Collection | Cut & Patterned Velvets |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |























