So18254206 | Chaney Floral Stripe Pillow, Carbon - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18254206 |
| Pattern Name | Chaney Floral Stripe Pillow |
| Collection | Schumacher Original Prints |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 38% COTTON, 49% LINEN, 13% NYLON |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



So18254206 | Chaney Floral Stripe Pillow, Carbon - Schumacher Pillows
So18254206 | Chaney Floral Stripe Pillow, Carbon - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18254206 |
| Pattern Name | Chaney Floral Stripe Pillow |
| Collection | Schumacher Original Prints |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 38% COTTON, 49% LINEN, 13% NYLON |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18254206 |
| Pattern Name | Chaney Floral Stripe Pillow |
| Collection | Schumacher Original Prints |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 38% COTTON, 49% LINEN, 13% NYLON |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Black |























