So18262003 | Hallucination Tufted Pillow, Coral - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18262003 |
| Pattern Name | Hallucination Tufted Pillow |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Red |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

So18262003 | Hallucination Tufted Pillow, Coral - Schumacher Pillows
So18262003 | Hallucination Tufted Pillow, Coral - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18262003 |
| Pattern Name | Hallucination Tufted Pillow |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Red |
Original: $801.50
-65%$801.50
$280.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18262003 |
| Pattern Name | Hallucination Tufted Pillow |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Red |























