So18265006 | Arboreal Pillow, Sage - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18265006 |
| Pattern Name | Arboreal Pillow |
| Collection | Schumacher Classics |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So18265006 | Arboreal Pillow, Sage - Schumacher Pillows
So18265006 | Arboreal Pillow, Sage - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18265006 |
| Pattern Name | Arboreal Pillow |
| Collection | Schumacher Classics |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
Original: $469.00
-65%$469.00
$164.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18265006 |
| Pattern Name | Arboreal Pillow |
| Collection | Schumacher Classics |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |























