So18267004 | Holden Hand Print Pillow, Flax - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18267004 |
| Pattern Name | Holden Hand Print Pillow |
| Collection | A Country Life |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



So18267004 | Holden Hand Print Pillow, Flax - Schumacher Pillows
So18267004 | Holden Hand Print Pillow, Flax - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18267004 |
| Pattern Name | Holden Hand Print Pillow |
| Collection | A Country Life |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18267004 |
| Pattern Name | Holden Hand Print Pillow |
| Collection | A Country Life |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |























