So18267012 | Holden Hand Print Pillow, Cream - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18267012 |
| Pattern Name | Holden Hand Print Pillow |
| Collection | A Country Life Ii |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So18267012 | Holden Hand Print Pillow, Cream - Schumacher Pillows
So18267012 | Holden Hand Print Pillow, Cream - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18267012 |
| Pattern Name | Holden Hand Print Pillow |
| Collection | A Country Life Ii |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
Original: $381.50
-65%$381.50
$133.53Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18267012 |
| Pattern Name | Holden Hand Print Pillow |
| Collection | A Country Life Ii |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |























