So18270019 | Berkeley Silk Pillow, Chestnut - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18270019 |
| Pattern Name | Berkeley Silk Pillow |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% SILK |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



So18270019 | Berkeley Silk Pillow, Chestnut - Schumacher Pillows
So18270019 | Berkeley Silk Pillow, Chestnut - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18270019 |
| Pattern Name | Berkeley Silk Pillow |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% SILK |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
Original: $609.00
-65%$609.00
$213.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18270019 |
| Pattern Name | Berkeley Silk Pillow |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% SILK |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |























