So18271215 | Parvati Floral Stripe Pillow, Delft - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18271215 |
| Pattern Name | Parvati Floral Stripe Pillow |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So18271215 | Parvati Floral Stripe Pillow, Delft - Schumacher Pillows
So18271215 | Parvati Floral Stripe Pillow, Delft - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18271215 |
| Pattern Name | Parvati Floral Stripe Pillow |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Original: $364.00
-65%$364.00
$127.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18271215 |
| Pattern Name | Parvati Floral Stripe Pillow |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |























