So18273118 | Leonora Warp Print Pillow, Citron - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18273118 |
| Pattern Name | Leonora Warp Print Pillow |
| Collection | Acquerello |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 40% COTTON, 60% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Yellow/Gold |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So18273118 | Leonora Warp Print Pillow, Citron - Schumacher Pillows
So18273118 | Leonora Warp Print Pillow, Citron - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18273118 |
| Pattern Name | Leonora Warp Print Pillow |
| Collection | Acquerello |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 40% COTTON, 60% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Yellow/Gold |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18273118 |
| Pattern Name | Leonora Warp Print Pillow |
| Collection | Acquerello |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 40% COTTON, 60% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Yellow/Gold |























