So18274018 | Bosphorous Hand Block Pillow, Ochre & Brown - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18274018 |
| Pattern Name | Bosphorous Hand Block Pillow |
| Collection | Drusus Tabor |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So18274018 | Bosphorous Hand Block Pillow, Ochre & Brown - Schumacher Pillows
So18274018 | Bosphorous Hand Block Pillow, Ochre & Brown - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18274018 |
| Pattern Name | Bosphorous Hand Block Pillow |
| Collection | Drusus Tabor |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18274018 |
| Pattern Name | Bosphorous Hand Block Pillow |
| Collection | Drusus Tabor |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |























