So18275005 | Ramsgate Hand Block Pillow, French Blue - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18275005 |
| Pattern Name | Ramsgate Hand Block Pillow |
| Collection | Drusus Tabor |
| Width | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So18275005 | Ramsgate Hand Block Pillow, French Blue - Schumacher Pillows
So18275005 | Ramsgate Hand Block Pillow, French Blue - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18275005 |
| Pattern Name | Ramsgate Hand Block Pillow |
| Collection | Drusus Tabor |
| Width | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18275005 |
| Pattern Name | Ramsgate Hand Block Pillow |
| Collection | Drusus Tabor |
| Width | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |























