So18277118 | Shabba Warp Print Pillow, Blues - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18277118 |
| Pattern Name | Shabba Warp Print Pillow |
| Collection | True Stripes |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So18277118 | Shabba Warp Print Pillow, Blues - Schumacher Pillows
So18277118 | Shabba Warp Print Pillow, Blues - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18277118 |
| Pattern Name | Shabba Warp Print Pillow |
| Collection | True Stripes |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Original: $451.50
-65%$451.50
$158.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18277118 |
| Pattern Name | Shabba Warp Print Pillow |
| Collection | True Stripes |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |























