So18279105 | Edinburgh Vine Pillow, Forest - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18279105 |
| Pattern Name | Edinburgh Vine Pillow |
| Collection | A Country Life |
| Width | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So18279105 | Edinburgh Vine Pillow, Forest - Schumacher Pillows
So18279105 | Edinburgh Vine Pillow, Forest - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18279105 |
| Pattern Name | Edinburgh Vine Pillow |
| Collection | A Country Life |
| Width | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18279105 |
| Pattern Name | Edinburgh Vine Pillow |
| Collection | A Country Life |
| Width | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |























