So18286104 | Constance Pillow, Olive - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18286104 |
| Pattern Name | Constance Pillow |
| Collection | Japonisme |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




So18286104 | Constance Pillow, Olive - Schumacher Pillows
So18286104 | Constance Pillow, Olive - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18286104 |
| Pattern Name | Constance Pillow |
| Collection | Japonisme |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18286104 |
| Pattern Name | Constance Pillow |
| Collection | Japonisme |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |























