So18287204 | Golden Hills Pillow, Burgundy - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18287204 |
| Pattern Name | Golden Hills Pillow |
| Collection | Japonisme |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Tan |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




So18287204 | Golden Hills Pillow, Burgundy - Schumacher Pillows
So18287204 | Golden Hills Pillow, Burgundy - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18287204 |
| Pattern Name | Golden Hills Pillow |
| Collection | Japonisme |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Tan |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO18287204 |
| Pattern Name | Golden Hills Pillow |
| Collection | Japonisme |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Tan |























