So6304015 | Camden Cotton Check Pillow, Mocha - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO6304015 |
| Pattern Name | Camden Cotton Check Pillow |
| Collection | Prairie |
| Width | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

So6304015 | Camden Cotton Check Pillow, Mocha - Schumacher Pillows
So6304015 | Camden Cotton Check Pillow, Mocha - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO6304015 |
| Pattern Name | Camden Cotton Check Pillow |
| Collection | Prairie |
| Width | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO6304015 |
| Pattern Name | Camden Cotton Check Pillow |
| Collection | Prairie |
| Width | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |























