So7122405 | Tutsi Pillow, Natural/Ivory - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO7122405 |
| Pattern Name | Tutsi Pillow |
| Collection | David Kaihoi |
| Width | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 11% POLYESTER, 89% COTTON |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




So7122405 | Tutsi Pillow, Natural/Ivory - Schumacher Pillows
So7122405 | Tutsi Pillow, Natural/Ivory - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO7122405 |
| Pattern Name | Tutsi Pillow |
| Collection | David Kaihoi |
| Width | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 11% POLYESTER, 89% COTTON |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO7122405 |
| Pattern Name | Tutsi Pillow |
| Collection | David Kaihoi |
| Width | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 11% POLYESTER, 89% COTTON |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |























