So7694412 | Brimfield Pillow, Leaf - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO7694412 |
| Pattern Name | Brimfield Pillow |
| Collection | Prairie |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 35% VISCOSE, 65% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So7694412 | Brimfield Pillow, Leaf - Schumacher Pillows
So7694412 | Brimfield Pillow, Leaf - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO7694412 |
| Pattern Name | Brimfield Pillow |
| Collection | Prairie |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 35% VISCOSE, 65% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO7694412 |
| Pattern Name | Brimfield Pillow |
| Collection | Prairie |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 35% VISCOSE, 65% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |























