So7694512 | Brimfield Pillow, Fawn - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO7694512 |
| Pattern Name | Brimfield Pillow |
| Collection | Prairie |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 35% VISCOSE, 65% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So7694512 | Brimfield Pillow, Fawn - Schumacher Pillows
So7694512 | Brimfield Pillow, Fawn - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO7694512 |
| Pattern Name | Brimfield Pillow |
| Collection | Prairie |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 35% VISCOSE, 65% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
Original: $276.50
-65%$276.50
$96.77Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO7694512 |
| Pattern Name | Brimfield Pillow |
| Collection | Prairie |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 35% VISCOSE, 65% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |























