So8008118 | Woodland Leopard Velvet Pillow, Gold - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8008118 |
| Pattern Name | Woodland Leopard Velvet Pillow |
| Collection | Cut & Patterned Velvets |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 12% POLYESTER, 75% VISCOSE, 13% COTTON |
| Country of Origin | BELGIUM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Gold |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So8008118 | Woodland Leopard Velvet Pillow, Gold - Schumacher Pillows
So8008118 | Woodland Leopard Velvet Pillow, Gold - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8008118 |
| Pattern Name | Woodland Leopard Velvet Pillow |
| Collection | Cut & Patterned Velvets |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 12% POLYESTER, 75% VISCOSE, 13% COTTON |
| Country of Origin | BELGIUM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Gold |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8008118 |
| Pattern Name | Woodland Leopard Velvet Pillow |
| Collection | Cut & Patterned Velvets |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 12% POLYESTER, 75% VISCOSE, 13% COTTON |
| Country of Origin | BELGIUM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Gold |























