So8045904 | Wyatt Corduroy Pillow, Sandstone - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8045904 |
| Pattern Name | Wyatt Corduroy Pillow |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So8045904 | Wyatt Corduroy Pillow, Sandstone - Schumacher Pillows
So8045904 | Wyatt Corduroy Pillow, Sandstone - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8045904 |
| Pattern Name | Wyatt Corduroy Pillow |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
Original: $234.50
-65%$234.50
$82.07Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8045904 |
| Pattern Name | Wyatt Corduroy Pillow |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |























