So8157104 | Jessie Cut Velvet Pillow, Navy On White - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8157104 |
| Pattern Name | Jessie Cut Velvet Pillow |
| Collection | Cut & Patterned Velvets |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 60% VISCOSE, 40% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So8157104 | Jessie Cut Velvet Pillow, Navy On White - Schumacher Pillows
So8157104 | Jessie Cut Velvet Pillow, Navy On White - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8157104 |
| Pattern Name | Jessie Cut Velvet Pillow |
| Collection | Cut & Patterned Velvets |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 60% VISCOSE, 40% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Original: $469.00
-65%$469.00
$164.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8157104 |
| Pattern Name | Jessie Cut Velvet Pillow |
| Collection | Cut & Patterned Velvets |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 60% VISCOSE, 40% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |























