So8161504 | Galt Wool Check Pillow, Indigo - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8161504 |
| Pattern Name | Galt Wool Check Pillow |
| Collection | A Country Life |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% WOOL |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So8161504 | Galt Wool Check Pillow, Indigo - Schumacher Pillows
So8161504 | Galt Wool Check Pillow, Indigo - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8161504 |
| Pattern Name | Galt Wool Check Pillow |
| Collection | A Country Life |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% WOOL |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8161504 |
| Pattern Name | Galt Wool Check Pillow |
| Collection | A Country Life |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% WOOL |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |























