So8312315 | Animali Pillow, Moss - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8312315 |
| Pattern Name | Animali Pillow |
| Collection | A Country Life |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 38% VISCOSE, 44% LINEN, 18% SILK |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So8312315 | Animali Pillow, Moss - Schumacher Pillows
So8312315 | Animali Pillow, Moss - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8312315 |
| Pattern Name | Animali Pillow |
| Collection | A Country Life |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 38% VISCOSE, 44% LINEN, 18% SILK |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8312315 |
| Pattern Name | Animali Pillow |
| Collection | A Country Life |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 38% VISCOSE, 44% LINEN, 18% SILK |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |























