So8432206 | Miramar I/O Velvet Pillow, Cadet - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8432206 |
| Pattern Name | Miramar I/O Velvet Pillow |
| Collection | Cut & Patterned Velvets |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 70% WOOL, 25% POLYESTER, 5% POLYAMIDE |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So8432206 | Miramar I/O Velvet Pillow, Cadet - Schumacher Pillows
So8432206 | Miramar I/O Velvet Pillow, Cadet - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8432206 |
| Pattern Name | Miramar I/O Velvet Pillow |
| Collection | Cut & Patterned Velvets |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 70% WOOL, 25% POLYESTER, 5% POLYAMIDE |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Original: $416.50
-65%$416.50
$145.77Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8432206 |
| Pattern Name | Miramar I/O Velvet Pillow |
| Collection | Cut & Patterned Velvets |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 70% WOOL, 25% POLYESTER, 5% POLYAMIDE |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |























