So8550118 | Lian Dream Pillow, Coral - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8550118 |
| Pattern Name | Lian Dream Pillow |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 76% VISCOSE, 24% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Orange |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So8550118 | Lian Dream Pillow, Coral - Schumacher Pillows
So8550118 | Lian Dream Pillow, Coral - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8550118 |
| Pattern Name | Lian Dream Pillow |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 76% VISCOSE, 24% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Orange |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8550118 |
| Pattern Name | Lian Dream Pillow |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 76% VISCOSE, 24% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Orange |























