So8550218 | Lian Dream Pillow, Bleu - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8550218 |
| Pattern Name | Lian Dream Pillow |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 24% COTTON, 76% VISCOSE |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So8550218 | Lian Dream Pillow, Bleu - Schumacher Pillows
So8550218 | Lian Dream Pillow, Bleu - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8550218 |
| Pattern Name | Lian Dream Pillow |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 24% COTTON, 76% VISCOSE |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Original: $574.00
-65%$574.00
$200.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8550218 |
| Pattern Name | Lian Dream Pillow |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 24% COTTON, 76% VISCOSE |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |























