So8559105 | Koi Fish Pillow, Indigo - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8559105 |
| Pattern Name | Koi Fish Pillow |
| Collection | Rhythm In Motion |
| Width | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 50% LINEN, 42% COTTON, 8% Recycled Cotton |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




So8559105 | Koi Fish Pillow, Indigo - Schumacher Pillows
So8559105 | Koi Fish Pillow, Indigo - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8559105 |
| Pattern Name | Koi Fish Pillow |
| Collection | Rhythm In Motion |
| Width | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 50% LINEN, 42% COTTON, 8% Recycled Cotton |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8559105 |
| Pattern Name | Koi Fish Pillow |
| Collection | Rhythm In Motion |
| Width | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 50% LINEN, 42% COTTON, 8% Recycled Cotton |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |























