So8580104 | Hanson I/O Stripe Pillow, Flax - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8580104 |
| Pattern Name | Hanson I/O Stripe Pillow |
| Collection | Indoor/Outdoor Stripes |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% SOLUTION DYED ACRYLIC |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





So8580104 | Hanson I/O Stripe Pillow, Flax - Schumacher Pillows
So8580104 | Hanson I/O Stripe Pillow, Flax - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8580104 |
| Pattern Name | Hanson I/O Stripe Pillow |
| Collection | Indoor/Outdoor Stripes |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% SOLUTION DYED ACRYLIC |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
Original: $311.50
-65%$311.50
$109.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8580104 |
| Pattern Name | Hanson I/O Stripe Pillow |
| Collection | Indoor/Outdoor Stripes |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% SOLUTION DYED ACRYLIC |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |























