So8582112 | Spitalfields Bouquet Pillow, Robin'S Egg - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8582112 |
| Pattern Name | Spitalfields Bouquet Pillow |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 50% Cotton, 50% LINEN |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




So8582112 | Spitalfields Bouquet Pillow, Robin'S Egg - Schumacher Pillows
So8582112 | Spitalfields Bouquet Pillow, Robin'S Egg - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8582112 |
| Pattern Name | Spitalfields Bouquet Pillow |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 50% Cotton, 50% LINEN |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Original: $444.50
-65%$444.50
$155.57Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8582112 |
| Pattern Name | Spitalfields Bouquet Pillow |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 50% Cotton, 50% LINEN |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |























