So8595012 | Betsy'S Chicken Embroidery Pillow, Natural - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8595012 |
| Pattern Name | Betsy'S Chicken Embroidery Pillow |
| Collection | Prairie |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 90% LINEN, 10% SPUN POLYESTER |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Neutral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

So8595012 | Betsy'S Chicken Embroidery Pillow, Natural - Schumacher Pillows
So8595012 | Betsy'S Chicken Embroidery Pillow, Natural - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8595012 |
| Pattern Name | Betsy'S Chicken Embroidery Pillow |
| Collection | Prairie |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 90% LINEN, 10% SPUN POLYESTER |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Neutral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8595012 |
| Pattern Name | Betsy'S Chicken Embroidery Pillow |
| Collection | Prairie |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 90% LINEN, 10% SPUN POLYESTER |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Neutral |























