So8598012 | Fairview Cross Stitch Pillow, Multi - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8598012 |
| Pattern Name | Fairview Cross Stitch Pillow |
| Collection | Prairie |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Multi Color |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



So8598012 | Fairview Cross Stitch Pillow, Multi - Schumacher Pillows
So8598012 | Fairview Cross Stitch Pillow, Multi - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8598012 |
| Pattern Name | Fairview Cross Stitch Pillow |
| Collection | Prairie |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Multi Color |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8598012 |
| Pattern Name | Fairview Cross Stitch Pillow |
| Collection | Prairie |
| Width | 16" (41CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Multi Color |























