So8599004 | Heidi Plaid Pillow, Indigo - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8599004 |
| Pattern Name | Heidi Plaid Pillow |
| Collection | Prairie |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So8599004 | Heidi Plaid Pillow, Indigo - Schumacher Pillows
So8599004 | Heidi Plaid Pillow, Indigo - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8599004 |
| Pattern Name | Heidi Plaid Pillow |
| Collection | Prairie |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8599004 |
| Pattern Name | Heidi Plaid Pillow |
| Collection | Prairie |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |























