So8613013 | Elio Flamestitch Pillow, Ruby - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8613013 |
| Pattern Name | Elio Flamestitch Pillow |
| Collection | Acquerello |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 24% LINEN, 76% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Red |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So8613013 | Elio Flamestitch Pillow, Ruby - Schumacher Pillows
So8613013 | Elio Flamestitch Pillow, Ruby - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8613013 |
| Pattern Name | Elio Flamestitch Pillow |
| Collection | Acquerello |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 24% LINEN, 76% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Red |
Original: $532.00
-65%$532.00
$186.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8613013 |
| Pattern Name | Elio Flamestitch Pillow |
| Collection | Acquerello |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 24% LINEN, 76% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Red |























