So8616204 | Gianna Embroidery Pillow, Caramel - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8616204 |
| Pattern Name | Gianna Embroidery Pillow |
| Collection | Acquerello |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So8616204 | Gianna Embroidery Pillow, Caramel - Schumacher Pillows
So8616204 | Gianna Embroidery Pillow, Caramel - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8616204 |
| Pattern Name | Gianna Embroidery Pillow |
| Collection | Acquerello |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
Original: $451.50
-65%$451.50
$158.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8616204 |
| Pattern Name | Gianna Embroidery Pillow |
| Collection | Acquerello |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |























