So8625019 | Sarita Tapestry Pillow, Java - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8625019 |
| Pattern Name | Sarita Tapestry Pillow |
| Collection | True Stripes |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 92% COTTON, 8% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




So8625019 | Sarita Tapestry Pillow, Java - Schumacher Pillows
So8625019 | Sarita Tapestry Pillow, Java - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8625019 |
| Pattern Name | Sarita Tapestry Pillow |
| Collection | True Stripes |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 92% COTTON, 8% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
Original: $549.50
-65%$549.50
$192.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8625019 |
| Pattern Name | Sarita Tapestry Pillow |
| Collection | True Stripes |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 92% COTTON, 8% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |























