So8658104 | Campbell Plaid Pillow, Forest - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8658104 |
| Pattern Name | Campbell Plaid Pillow |
| Collection | A Country Life |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% WOOL |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So8658104 | Campbell Plaid Pillow, Forest - Schumacher Pillows
So8658104 | Campbell Plaid Pillow, Forest - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8658104 |
| Pattern Name | Campbell Plaid Pillow |
| Collection | A Country Life |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% WOOL |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8658104 |
| Pattern Name | Campbell Plaid Pillow |
| Collection | A Country Life |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% WOOL |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |























